خرید تخته نرد با سریع‌ترین زمان ارسال – سفارش سریع از طریق واتساپ در تهران – فقط خرید اینترنتی

آیا میدانید سرگرمی سلبریتی ها چیست؟

آیا میدانید سرگرمی سلبریتی ها چیست؟

این روزها اخبار و حواشی بازیگران، ورزشكاران، سیاسیون و افراد مشهور جز پر بازدیدترین اخبار در حوزه رسانه هاست و شبكه های اجتماعی تقریبا پر شده از پست های این افراد یا طرفدارانشان كه به صورت لحظه ای احوال این افراد را به اشتراك می گذارند.
و برای كسانیكه این اخبار را دنبال میكنند جالبه كه بدانند سرگرمی این افراد چیست و چگونه این افراد خودشان را سرگرم میكنند.

طبیعتا یكسری تفریحات لوكس و پرهزینه یا به اصطلاح این روزها (لاكچری) هست كه سلبریتی ها آن ها را دنبال میكنند. اصولا سلیقه افراد مشهور با سایرین متفاوت است، زیرا در انتخاب هایشان خاص بودن را هم لحاظ می كنند. ولی شاید برای شما جالب باشد كه بدانید تخته نرد تخته نرد هم جز سرگرمی سلبریتی ها ست.

لیلا بلوکات در حین بازی تخته نرد
لیلا بلوکات در حین بازی تخته نرد

اما چرا تخته نرد؟

حتما با خواندن این مقاله نظر شما تغییر میكند پس ما را همراهی كنید
اولین دلیلش این هست كه بازی تخته نرد در عین سادگی غیر قابل پیش بینی هست.
به عبارت دیگر بازی تخته نرد یكی از بازی هایی است كه قبل از شروع بازی و حتی در اواخر بازی هم نمی توان نتیجه آن را به طور قطع پیش بینی كرد و برنده نهایی بازی را شناخت. چه بسا كسانی بودند كه قبل از شروع بازی خود را برنده بازی می دانستند ولی در آخر نتیجه ی دیگری رقم خورد و بازنده میدان شدند. چون مهمترین اصل این بازی كه غیر قابل پیش بینی بودن آن هست را فراموش كردند. این واقعیت را قطعا كسانیكه یكبار هم این بازی را تجربه كرده باشند تایید می كنند.
دومین دلیل آن جذابیت این بازیست.
جذابیت این بازی را خود من زمانی متوجه شدم كه برای اولین بار تخته نرد را تجربه كردم. بعد از یاد گرفتن قوانین پایه شروع به بازی كردم و زمانیكه نگاهم به ساعت افتاد متوجه شدم كه چند ساعت مشغول این بازی بودم.
و به شدت برای من عجیب بود كه چطور ممكن است بازی ای به این سادگی كه حتی در تلفن های همراه خیلی از افراد یافت میشود و قابل دسترسی هست انقدر جذاب و سرگرم كننده هست. آن هم در زمانه ای كه تصور میشود برای سرگرمی باید هزینه های زیادی را متقبل شد.و از این جا بود كه شیفته این بازی شدم.

این سرباز آمریکایی محو تماشای بازی این دو نفر شده
این سرباز آمریکایی محو تماشای بازی این دو نفر شده

هرچه تجربه و تبحر شما در این بازی بیشتر میشود لذت شما از این بازی و عطش شما برای تجربه بیشتر آن چند برابر میشود و قطعا زمان های آزاد خود را صرف آن می كنید.
دقیقا به همین دلیل است كه اكثر افراد بازی تخته نرد را به عنوان یكی از جذابترین بازی های رومیزی در سراسر دنیا یاد می كنند. سلبریتی ها هم از این قاعده مستثنی نیستند و حتی به عنوان هدیه دادن یكی از گزینه های آن ها محسوب میشود. حتی برای افرادی كه در مورد تخته نرد اطلاعات زیادی ندارند زیبایی و ظرافت تخته نرد عاملی است كه آن ها را به خریدن تخته نرد تشویق میكند.
سومین دلیل زیبایی و چشم نواز بودن تخته نرد است كه چشم هر بیننده ای را محو تماشای خود میكند.
صنایع دستی ایران جز زیباترین هنرهای دستی جهان محسوب می شود كه بر هیچ كسی پوشیده نیست. علت آن هم ظرافت،ذوق و سلیقه ی هنرمندان ایرانیست. مخصوصا صنایع دستی سنندج، اصفهان و شیراز كه شهره عام و خاص است و بهترین تخته ها در این شهر ها ساخته می شوند.

 آیا میدانید سرگرمی سلبریتی ها چیست؟

چهارمین دلیل انتخاب تخته نرد خاص و منحصر به فرد بودن این بازی است كه برخلاف خیلی از بازی های رایج امروزی نیاز به تفكر و تمركز دارد. چون خیلی از تصمیمات مهم در این بازی را در لحظه باید بگیرید. شاید خیلی ها در ابتدا تصور كنند كه تنها دلیل برنده شدن در این بازی شانس و اقبال باشد و حركت و چرخش تاس هست كه نتیجه یك بازی را تعیین می كند. به همین خاطر بازی تخته نرد را بر پایه و اساس شانس تلقی می كنند.
ولی در اصل علاوه بر داشتن شانس و اقبال مهارت شما در حركت دادن مهره هاست كه تعیین كننده برنده بازیست.
به همین دلیل هست كه یاد گرفتن تخته نرد آسان ولی بدست آوردن مهارت در آن زمان بر هست و تكنیك های این بازی و مهارت در بكار بردن آن هاست كه افراد شاخص در این بازی را از هم متمایز می كند.

 آیا میدانید سرگرمی سلبریتی ها چیست؟

پنجمین دلیل این است كه بازی تخته نرد همیشه تازه است و اصلا تكراری نمی شود.امكان ندارد كه شما بتوانید دو بازی تخته نرد را پیدا كنید كه مشابه هم باشند،یكی از دلایل جذابیت بازی تخته نرد هم دقیقا همین است كه همیشه چیزهایی جدیدی برای عرضه دارد.

تخته نرد بازی کردن مهران مدیری
تخته نرد بازی کردن مهران مدیری

 

تخته نرد بازی کردن علی دایی
تخته نرد بازی کردن علی دایی

پس اصلا جای تعجب ندارد كه افراد مشهور هم مجذوب این بازی اصیل و جذاب بشوند.
امیدوارم از خواندن این مقاله لذت كافی را برده باشید. با تشكر از همراهی شما

امتیاز شما به این مطلب؟ post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + هجده =

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × سه =