خرید تخته نرد با سریع‌ترین زمان ارسال – سفارش سریع از طریق واتساپ در تهران – فقط خرید اینترنتی

موقعیت های استثنائی در بازی تخته نرد

موقعیت های استثنائی در بازی تخته نرد

دانمارکی ها در این نوع حرکات برای ایجاد موقعیت های استثنائی در بازی تخته نرد استاد هستند. آنها بازی را با یک مهره آنقدر معطل نگه میدارند تا یک حرکت ناگهانی پیدا کنند. آنها یک مهره را آنقدر نگه میدارند تا موقعیت بسیار خوبی برایش پیدا شود . آنها در این ضمینه بسیار تمرین می کنند که این خود یکی از دلایل پیشرفت دانمارک در دنیای کنونی بازی تخته نرد است.

نگه داشتن مهره و مسیرش اغلب مانند یک بمب اثر می کند. اما اکثر بازیکن های تخته؛ بازی خود را در حد آموزش های قرن ۱۹ نگه میدارند !! و متظر شانس می مانند درحالیکه شانس به شما نشان نمی دهد چقدر باهوش هستید و زمانی به خود می آئید که بازی را حریفتان برده است .

ترفندهای تخته نرد

پوزیسیونی که در خیلی از بازی ها پیش می آید. شاید همین چند روز پیش هم برای شما پیش آمده بود. اطلاعات بازی نیز که کاملا واضح است. سیاه از دو خان سفید مشغول دفاع کردن است و سفید نیز راه را هموار نمی بیند و کیوب ۴ را اهدا کرده. این را میدانیم که دفاع از دو خان معمولا سرنوشت خوبی ندارد و دبل را معمولا رد میکنند. اما اینجا اگر سیاه موفق به کشته گرفتن شود بازی را به طور قطع خواهد برد …نظر شما چیست؟

ترفندهای تخته نرد

در مورد پوزیسیون بالا میشه یک قضاوت انجام داد. با اینکه سیاه ری دبل کرده است با این حال سفید هنوز امیدوار است که بتواند فرار کند. سیاه هنوز به موفقیتی دست پیدا نکرده که سفید از گرفتن دبل ترس داشته باشد. در موقعیت های بد تر از این هم عقیده اساتید این است که باید دبل را گرفت

ترفندهای تخته نرد

برای آنالیز این پوزیسیون می شود از فرمول های دنی کلیمن نیز استفاده کرد . اما پاسخ روشن این است که این پوزیسیون ۳تاس – ۳ تاس هستش و دبل گرفتن کار احمقانه ای است.

ترفندهای تخته نرد

همه داستان ها در انتهای بازی ختم به خیر نمیشه … درست مانند پوزیسیون بالا . سفید حتی اگر ریاضی دان نیز باشد و ادعا کند که برنده بازی بالاست کمی غلو کرده است پس از ۶۱ احتمال برنده شدن سیاه در نوبت بعد نیز باز بیشتر است.

ترفندهای بازی تخته نرد

دبل دادن در یک بازی تک دستی بسیار عالی است اما در یک بازی مثلا با نتیجه ۵-۱ کار بی خردانه ای برای سیاه میتواند باشد

ترفندهای تخته نرد

در اینجا کاملا موضوع بر عکس است. در یک بازی تک دستی دبل دادن از طرف سفید چندان جالب به نظر نمی رسد و در یک بازی امتیازی که سیاه نیز ۵-۱ جلو است قبول کردن دبل میتواند اشتباه بزرگ باشد چرا که ۴۰ % سفید کشته را خواهد گرفت و همه نتیجه بازی عوض خواهد شد.

موقعیت های استثنایی

برای اینکه بتونم هر روز در محل کارم حاضر بشوم هر روز مجبور بودم از خیابانی به نسبت بلند عبور کنم. خیلی شبیه خیابانی بود که من دوران کودکی ام را انجا سپری کرده بودم . خیابان kingsmade که خیلی دوستش داشتم . همینطور که قدم میزدم به یاد دوست قدیمی ام هال موسر و اولین روزهایی که تخته نرد را یاد گرفتم افتادم آنجا بود که به فکرم خطور کرد :
پیدا کردن حرکتی برای یک موقغیت استثنایی
قطاری از افکار به مغزم هحوم آوردند .
درکنار راه حلی منطقی ؛ دنبال یک جرکت جدید هیجانی بودم . ( مثل این بود که من عاشق همسرم هستم ؛ اما او در رویاهای رنگ پریده خودش به دنبال ستاره های کودکی اش میگشت و من را فراموش میکرد )

 

خرید تخته نرد، خرید آنلاین تخته نرد، خرید شطرنج، فروش انواع تخته نرد، فروش تخته نر، خرید تخته نرد ایرانی، خرید تاس تخته نرد را از ما بخواهید.

همکاران ما کمترین قیمت را پیشنهاد می کنند.

تلفن تماس: 09104588958

خرید تخته نرد

خرید تخته نرد, خرید آنلاین تخته نرد, خرید لوازم جانبی تخته نرد, خرید تخته نرد ایرانی, خرید تخته نرد ترک

خرید شطرنج

خرید شطرنج, خرید آنلاین شطرنج, خرید مهره شطرنج

خرید لوازم جانبی تخته نرد

خرید لوازم جانبی تخته نرد, خرید کیف تخته نرد, خرید تاس تخته نرد, خرید مهره تخته نرد

 

خرید تخته نرد، خرید آنلاین تخته نرد، خرید شطرنج، خرید تخته نرد ایرانی، خرید تاس تخته نرد را فقط از فروشگاه سون بخواهید.

امتیاز شما به این مطلب؟ post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 2 =

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 5 =